Klientu apkalpošanas rokasgrāmata

Ikvienam iedzīvotājam ir tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus. Servisa un pakalpojumu standarti ir aprakstīti Valsts pārvaldes klientu apkalpošanas rokasgrāmatā.


Lejupielādēt rokasgrāmatu

Laba servisa kustība valsts pārvaldē

Ministru kabinetā pateicas valsts pārvaldes labākajiem klientu apkalpošanas speciālistiem

 

Valsts pārvalde – tie ir cilvēki, kuri cilvēkiem nodrošina svarīgus pakalpojumus un kuri grib palīdzēt uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti. 

Daudzi ir ļoti atsaucīgi, pozitīvi noskaņoti un ar lielisku attieksmi apkalpo iedzīvotājus. Šie darbinieki ir pelnījuši, ka pasakām viņiem PALDIES! Tādēļ aicinām Latvijas iedzīvotājus novērtēt valsts labākos pārvaldes darbiniekus un nominēt viņus Klientu apkalpošanas goda balvai! 

Ikvienam iedzīvotājam ir tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus. Mums rūp, kāda ikdienā ir iedzīvotāju sadarbība ar valsts iestādēm un kā sabiedrība vērtē saņemtos pakalpojumus un servisa kvalitāti. Tikai no klientu atsauksmēm un vērtējuma varam uzlabot valsts pārvaldes iestāžu darbu, attīstīt klientorientētu kultūru un nostiprināt pozitīvas vērtības. Iesaisties un palīdzi novērtēt labākos!

Klientu apkalpošanas goda balva

Aizsākot laba servisa kustību valsts pārvaldē, tiek iedibināta Klientu apkalpošanas goda balva. Katru gadu to pasniegs trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem. Mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!

Apbalvojuma centrālais elements ir latviešu tautas zīme Auseklis - rīta zvaigznes simbols. Tas simbolizē gaismas uzvaru, , kas caurstrāvo pozitīvu, gaišu un valstisku attieksmi, sniedzot iedzīvotājiem valsts pārvaldes pakalpojumus.

Tatjana Matanceva

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Rīgas 2. nodaļa

10
Tatjana Matanceva ļoti profesionāli veica pases un iodentifikācijas kartes noformēšanas aktivitātes. Bija ļoti atsaucīga un piedāvāja risinājumus ātrākai identifikācijas dokumentu saņemšanai. Bija patiešām patīkami sadarboties! Lai vairāk šādu darbinieku valsts pārvaldē! Read all eval
Highly professional, masters several languages, gives accurate explanations and useful advice, pleasant to communicate with.
Highly professional, masters several languages, gives accurate explanations and useful advice, pleasant to communicate with.
Большое спасибо Татьяне за профессиональное и максимально быстрое решение всех вопросов!
darbinieks atbildeja uz visiem musu jautajumiem loti skaidri un pieklajigi.... viens no viss labakajiem darbiniekiem paldies
Очень вежливая и приятная девушка, все оформила быстро и четко, большое спасибо!
Ļoti izpalīdzīga, atsaucīga darbiniece! :)
Esmu precējies ar sievieti, kas ir Izraēlas pilsone un bija nepieciešams viņai nokārtot uzturēšanās atļauju. Pateicoties Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes 2. nodaļas darbiniecei Tatjanai Matancevai, kas ļoti korekti un profesionāli mūs ar sievu konsultēja, viss noritēja ļoti raiti un pozitīvi. Esam ļoti pateicīgi!
Loti laipna, pretīmnākoša darbiniece, kas ļoti izpalīdzēja un visu saprotoši spēja izskaidrot, kā arī savā darbā bija ļoti profesionāli, kas man deva ļoti labu priekšstatu par iestādi un par viņu kā darbinieci. Patiecība no Jeļizavetas Ugoļņikovas.
Attieksme Paldies par labu apkalpošanu un lielisku attieksmi! Очень квалифицированный и грамотный специалист, с которым приятно работать!

Jolanta Ozolina

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

2
Attieksme Paldies par labu apkalpošanu un lielisku attieksmi! PALDIES ! Read all eval
Attieksme Paldies par labu apkalpošanu un lielisku attieksmi!

Birute Pelēce

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Valkas nodaļa

Šī sieviete ir laipna,gudra,izpalīdzīga,asprātīga.Vienmēr ja kaut ko uzprasītu viņa būtu pirmā, kura palīdzētu!Viņa katru dienu ir smaidīga,priecīga un pats galvenais vēlās strādāt šajā jaukajā darbā!
Rādīt vairāk