Klientu apkalpošanas rokasgrāmata

Ikvienam iedzīvotājam ir tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus. Servisa un pakalpojumu standarti ir aprakstīti Valsts pārvaldes klientu apkalpošanas rokasgrāmatā.


Lejupielādēt rokasgrāmatu

Laba servisa kustība valsts pārvaldē

Ministru kabinetā pateicas valsts pārvaldes labākajiem klientu apkalpošanas speciālistiem

 

Valsts pārvalde – tie ir cilvēki, kuri cilvēkiem nodrošina svarīgus pakalpojumus un kuri grib palīdzēt uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti. 

Daudzi ir ļoti atsaucīgi, pozitīvi noskaņoti un ar lielisku attieksmi apkalpo iedzīvotājus. Šie darbinieki ir pelnījuši, ka pasakām viņiem PALDIES! Tādēļ aicinām Latvijas iedzīvotājus novērtēt valsts labākos pārvaldes darbiniekus un nominēt viņus Klientu apkalpošanas goda balvai! 

Ikvienam iedzīvotājam ir tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus. Mums rūp, kāda ikdienā ir iedzīvotāju sadarbība ar valsts iestādēm un kā sabiedrība vērtē saņemtos pakalpojumus un servisa kvalitāti. Tikai no klientu atsauksmēm un vērtējuma varam uzlabot valsts pārvaldes iestāžu darbu, attīstīt klientorientētu kultūru un nostiprināt pozitīvas vērtības. Iesaisties un palīdzi novērtēt labākos!

Klientu apkalpošanas goda balva

Aizsākot laba servisa kustību valsts pārvaldē, tiek iedibināta Klientu apkalpošanas goda balva. Katru gadu to pasniegs trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem. Mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!

Apbalvojuma centrālais elements ir latviešu tautas zīme Auseklis - rīta zvaigznes simbols. Tas simbolizē gaismas uzvaru, , kas caurstrāvo pozitīvu, gaišu un valstisku attieksmi, sniedzot iedzīvotājiem valsts pārvaldes pakalpojumus.

Una Maskare

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra Rīgas pilsētas Vidzemes nodaļa

Attieksme Paldies par labu apkalpošanu un lielisku attieksmi! Visu ļoti labi izskaidroja un bija ļoti pieklājīga, palīdzot ar papīru kalniem .

Zeltīte Markevica

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra Jelgavas reģionālā nodaļa

Iestādē pavadījām samērā ilgu laiku, bet tas bija tā vērts! Zeltīte Markevica mūs apkalpoja mierīgi, pacietīgi un vispusīgi sniedza atbildes uz visiem mūs interesējošiem jautājumiem. Attieksme bija perfekta! Sen nebiju izjutusi, ka es esmu svarīga un uzmanības vērta! Ceru, ka vadība arī to novērtēs! Un vēl: saņēmu personisku uzaicinājumu iegriezties vēl, lai noskaidrotu kādu neskaidru jautājumu.

Arnita Podvinska

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Dobeles nodaļa

Арнита - очень внимательный и добросовестный специалист, грамотный, вникающий в тонкости решения вопросов, не пасующий перед сложными ситуациями, вежливый и отзывчивый, готовый подсказать и помочь. Спасибо за хорошее обслуживание! С уважением, М. Скороход.
Rādīt vairāk